AKCİĞER TEMİZLEME KÜRÜ VE DOĞAL AKCİĞER TEMİZLEME İLACI NASIL YAPILIR?

Merhabalar, bugün birçoğumuzu yakından ilgilendiren, çok önemli bir konuya değineceğim. Hepimizin bildiği gibi gününün birçoğunu kirli hava sahasında geçirenler, akciğerlerinde birçok problem yaşayabiliyorlar. Özelliklede sigara kullanan bireyler bu tarz problemler ile karşılaşması kaçınılmaz bir durum oluyor.
AKCİĞER TEMİZLEME KÜRÜ VE DOĞAL AKCİĞER TEMİZLEME İLACI NASIL YAPILIR?
Bu sebepten de bugün birçoğumuzu ciddi anlamda ilgilendiren bu konuya değime ihtiyacı duydum. Şimdi dilerseniz siz okuyucularımız için “Akciğer temizleme kürü ve doğal akciğer temizleme ilacı nasıl yapılır?” adlı başlığı altında hazırladığım konumun anlatımına, araştırmalarıma ve uzman görüşlerine dayanarak, başlamak istiyorum.

Evet, akciğer hastalıkları kalp ve damar tıkanığı gibi bizi ciddi anlamda etkileyen hastalıklardan sonra ikinci sırada yer alıyor ve bu sebepten de bizim için hayati bir önem taşıyor. Önlemi alınmadığında ve dikkatli olup, her daim tedbirli davranılmadığı zaman, akciğer hastalığı gibi ciddi bir sorunla karşı karşıya gelmemiz, kaçınılmaz olur.

Akciğer hastalıklarını tetikleyen en tehlikeli iki faktör, sigara ve alkol kullanımıdır. Bu sebepten de özellikle bu iki zarar verici faktörü kullananların “Akciğer temizleme kürü ve doğal akciğer temizleme ilacı nasıl yapılır?” adlı bu anlatımımı sonuna kadar takip edip, uygulamalarını tavsiye ediyorum.

Akciğer Temizleme Kürü

Günümüzde akciğer problemi yaşayanların yapması gereken kürün tarifi için keçiboynuzuna ihtiyacımız var. Öncelikle bu doğal ilaç için yedi tane keçiboynuzunu, soğuk suyla iyice yıkayın.

Daha sonra keçiboynuzunun bir tanesinin 4-5 parça olacak şekilde hepsini kırın ve kaynamakta olan yarım litre suya yani iki su bardağı kadar suyun içerisine atın. Bu işlemden sonra kısık ateşte o karışımı 7-8 dakika kadar bekletmeniz gerekiyor. Daha sonra ise hazırladığınız o karışımı, sıcak ocaktan kaldırıp, 20 dakikalık bir sürede soğumaya bırakmalısınız.

Tüm bu işlemlerden sonra soğumuş olan karışımın içerisinden parçaları çıkartıp, suyunu ayırınız. Ayırmış olduğunuz o suyu bir cam şişeye alın ve bir akşam bir sabah günde iki defa bu karışımı tüketin. Bir ay boyunca tarifini verdiğim bu karışımı, eksiksiz uygulayarak ve düzenli tüketerek akciğerlerinizin temizlendiğini fark edeceksiniz. Çünkü bu karışımı tüketmeye başladığınız günden balgam sökmeye başlayacaksınızdır.
NOT: Yukarıda tarifini verdiğim karışımı, her gün taze bir şekilde yapmanız gerekiyor.

Yorumlar