BU DOĞAL YÖNTEM İLE BAĞIRSAK PROBLEMİNE SON!

Merhabalar, bugün sizler için günümüzde birçok kişinin sıklıkla yaşadığı bağırsak problemini, ele aldım ve yine sizler içinde detaylı bir şekilde anlatıma sunacağım. Günümüzde gerek yediğimiz gıdalar yüzünden gerek vücudun sabit hareketsizliği yüzünden, tuvalete çıkamama birçoğumuzun sağlık problemi haline geldi. Tabi bu problemin çözümünü tıpta arayıp, rahatlıkla bulabiliyoruz ve çeşitli ilaç tedavileri sayesinde sağlığımızı normale indirgeye biliyoruz
BU DOĞAL YÖNTEM İLE BAĞIRSAK PROBLEMİNE SON!
Ancak bu ilaçlar sıklıkla kullanıldığı zaman kişide çeşitli yan etkiler gösterebiliyor. İşte bu nedenle bugün siz okuyucularımıza tamamen doğal ve en önemlisi de hiçbir yan etkisi olmayan bir karışımı “Bu doğal yöntem ile bağırsak problemine son!” adlı başlığı altında, hazırladım ve tüm püf noktaları ile birliktede de yine siz okuyucularımız için anlatıma sunacağım. Şimdi dilerseniz, anlatımıma bu doğal müshillin tarifi ile devam etmek istiyorum.

Doğal Müshil Tarifi

Evet, vücudumuzun toksin ve atıklarını atmamıza yardımcı olan sayısız tıbbi ilaç ve müshil vardır. Ancak bunlarla beraber bazı doğal gıdalarımız bu ilaçlardan çok daha fazla etkilidir ve üstelikte hiçbir yan etkisi de bulunmamaktadır. Bu besinlere örnek vermek gerekirse; kurutulmuş erikler, içeriğinde lif oranının fazla olması nedeniyle, kabızlık gibi birçok bağırsak problemini hiçbir yan etkisi olmadan, kısa sürede ortadan kaldırır.

Kurutulmuş erik, dışkıyı yumuşatıcı bir etkisi de vardır ve bu özelliği nedeniylede kişiye sancı yaşatmaz. Tabi, bu bensinin yanı sıra hurmalarda doğal bir müshil olarak bilinir. Bu küçük dipnotlarımızı verdiğimize göre gelin, bu iki muazzam meyveyle bağırsak problemini %100 ortadan kaldıran, tarifimizi birlikte inceleyelim.

Evet, doğal müshil tarifimiz için beş bardak kaynatılmış su, bir fincan hurma ve bir fincan kurutulmuş erik, yeterli olacaktır. Hazırlanışı gayet basit, etkisi büyük olan doğal müshilli hazırlarken, öncelikle suyu iyice kaynatın. Daha sonra hurma ve erikleri küçük küçük parçalara ayırıp, kaynayan suyun içerisine ekleyin. Tüm bu işlem aşamalarından sonra son olarak, 15-16 dakika daha kısık ateşte bekletin ve karışımı, oda sıcaklığında soğumaya bırakın. Bu işlemleri eksiksiz yaptıktan sonra doğal müshilliniz, hazır demektir. Her sabah aç karnına birer bardak içerek, bağırsak problemine bu karışım sayesinde son, diyebilirsiniz.

Yorumlar