GÖBEK ERİTME, GÖBEK ERİTME KÜRÜ VE DİYETİ NASIL YAPILIR?

Merhabalar, bugün siz zayıflamayı amaçlayan okuyucularımız için oldukça iddialı bir kür tarifi vereceğim. Evet, bize ‘zayıflamayı hedefliyorum’ cümlesi, oldukça kolay geliyor. Ancak uygulaması sanıldığı kadar kolay değil, önce bir bunu kabullenelim. Ne dersiniz?
GÖBEK ERİTME, GÖBEK ERİTME KÜRÜ VE DİYETİ NASIL YAPILIR?
Vücuttaki yağları yakmak, zayıflamak ve ideal vücuda sahip olmak, günümüzde hemen hemen hepimizin, hayali. Ancak kontrolsüz ve tutarsız diyet ve spor yapılarak, hayalimizdeki o vücudu almak yerine hem sağlığımızdan oluyoruz hem de yanlış uygulamalar yaptığımız için diyet yaptığımız halde bile kilo alabiliyoruz. İşte bu nedenle bugün siz okuyucularımı için zayıflatmakta oldukça iddialı, bir kürün tarifini “Göbek eritme, göbek eritme kürü ve diyeti nasıl yapılır?” adlı başlığı altında, hazırladım ve detaylı bir şekilde de sununu yine sizler için yapacağım. Şimdi dilerseniz, anlatımıma göbek eritme kürünün malzemelerini sıralayarak, devam etmek istiyorum.

Göbek Eritme Kürünün Malzemeleri

Kürümüz için gerekli malzemeler;

•    2 yemek kaşığı yoğurt,
•    2 tatlı kaşığı zerdeçal,
•    1 tatlı kaşığı kırmızı pul biber,
•    Yarım limon, göbek eritmekte bire bir olan kür tarifimiz için yeterli olacaktır.

Evet, öncelikle kürümüzü hazırlamak için 2 yemek kaşığı yoğurtun içerisine 2 tatlı kaşığı zerdeçal ve 1 tatlı kaşığı kırmızı pul biber, ekleyelim. Son olarak, yarım limonun suyunu çıkartıp, onu da karışıma ilave edelim ve karışım homojen bir kıvam alıncaya kadar, iyice karıştıralım. Bu son işlemi uyguladıktan sonra göbek eriten kürünüz, hazır demektir.

Tarifini verdiğim bu kürü, her gün aksam yemeğinden 1-2 saat sonra tüketin. Ancak bununla beraber düzenli ve sağlıklı beslenmeye de özen göstermeniz gerekiyor. Artı spor yapmanız da yine size, avantaj sağlayacaktır. Kür tek başına bir etki fazla sağlamaz. Bu yüzden kesin sonuç isteyen bireylerin beslenmesine dikkat etmesi gerekiyor. Zaten diyetin doğrusu, kürleri tek başına bir kahraman ilan etmek değil, onu artı bir destek gibi görmektir. Tarifini verdiğim bu kür, daha hızlı zayıflamanızı sağlayacaktır. Hatta ve hatta düzenli kullanıldığında, uykuda bile zayıflattığı, kullananlar tarafından iddia ediliyor.

NOT: Diyet yaparak kilo vermeyi amaçlayanlar, başkalarının diyet listelerini dikkate almaktansa, kendi vücutlarını tanıyıp, ona göre kendilerine bir diyet listesi oluşturmaları daha sağlıklı olacaktır. Bu sistem, kişiye sağlıklı kilo verme fırsatını sunar. Aksini iddia edip, farklı sistemler denemek her ne kadar,  başarılı sonuç verse de sağlığınızı riske atma oranı da o kadar yüksektir.

Yorumlar