HAMİLELİĞİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN KÜR VE ÖNERİLER

Merhaba arkadaşlar, bugün yine bir kadın rahatsızlığı ile karşınızdayız. Bugün sizlere bilimsel olarak kanıtlanmış birçok öneriden ve bu konuda oldukça işlevi yüksek olan, kürümüzden söz edeceğiz. Peki, bu kür nedir ve sağlığımız için hangi rollerde oynar. İşte bu soruyu açıklığa kavuşturmak için bugün siz okuyucularımıza “Hamileliği kolaylaştırmak için kür ve öneriler” adlı başlığını, hazırladım ve yine sizler içinde detay detay anlatıma sunacağım.
HAMİLELİĞİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN KÜR VE ÖNERİLER
Evet, hepimizin de bildiği gibi gebelik yani hamilelik süreci, oldukça zor ve bir o kadarda problemli bir dönemdir. Özelliklede korkuyla yaşanan hamilelik süreci, anne adayı için psikolojik olarak, tam bir kaos oluşturabilir. Bu korkunun oluşma sebebi ise genellikle çocuk sahibi olmak isteyip ve her hamileliğinde düşük yaşayan kadınlarda meydana gelmesidir. Düşük yaşamanın en önemli nedeni ise rahim kaslarının gelişmemiş olmasıdır. Yani anne adayının sürekli olarak, peş peşe düşük yaşamasının ana sebebi, güçsüz rahim kaslarıdır. İşte bu nedenle de düşük riski taşımamak için rahim kaslarını, güçlü kılmanız gerekiyor. Peki, bu nasıl yapılır? İşte bu sorunun yanıtı da kadın bitkisi olarak tanımladığımız, testere dişi yani aslan pençesi bitkisinde saklı.

Testere dişli aslan pençesi kadınlar için muazzam bir bitki türüdür. Bu bitki, kadın hastalıklarının neredeyse birçoğunu ortadan kaldıran bir donanıma sahip, olduğu için dünya genelinde kadınların bitkisi olarak, tanımlanmıştır. İşte, yine biz kadınları yakından ilgilendiren hamilelik sürecini de yine bu bitki kolaylaştırıyor. Bir önceki anlatımlarımdan haberdar olan ve devamlı takip altındaki okuyucularımızdansanız eğer, testere dişi yani aslan pençesi bitkisi hakkında birçok içerik paylaştığımdan da haberdarsınızdır.

Bu bitkinin üzerinde bu kadar çok durmamın sebebi, günümüzde tedavisi inanılmaz derecede zor ve can yakıcı birçok kadın hastalığına karşı, koruyucu ve o hastalıkları tamamen ortadan kaldırıcı bir etkiye, sahip olmasıdır. Tüm yapısını, donanımını ve faydalarını detaylı bir şekilde inceleyince, bu bitki gerçektende biz kadınlar için yaratılmış gibi düşünmemek, içten değil.

Hamileliği Kolaylaştırmak İçin Kür

Kürümüzü hazırlamak için gerekli malzemeler; 1 tatlı kaşığı kurutulmuş aslan pençesi ve 1 su bardağı, klorsuz su yeterli olacaktır. Yapmanız gereken işlem ise kaynamakta olan 1 su bardağı klorsuz suyun içerisine 1 tatlı kaşığı kurutulmuş testere bitkisini, ekleyerek, 6 dakika kısık ateşte demlenme süresi vermenizdir. Bu süre dolunca ocaktan kaldırıp ılımaya bırakın ve hemen ardından karışımı süzme işlevini gerçekleştirin. Günde sabah ve akşam olmak üzere, iki defa bu kürü taze olarak hazırlayın ve sabah bir bardak, akşam bir bardak olacak şekilde tüketin. Kürün faydasından yararlanabilmek için bu şekilde tam bir ay bu kürü uygulamanız, gerekmektedir.

NOT: Hamileliği kolaylaştıran bu kür, her ne kadar da profesör doktorlar tarafından onaylanmış olsa da uygulamadan önce irtibat da olduğunuz bir kadın doğum uzmanına, yinede bir danışın derim.

Yorumlar